Дестабілізація - вбивство Гонгадзе і вбивство Шеремета

16333 212
Автор: Ігор Мазур (Тополя)

15 грудня - річниця акції "Україна без Кучми". Хоча ще далеко не все ми знаємо по вбивству Гонгадзе через 19 років, але сьогодні найважливіше - розслідування вбивства Шеремета. Ще більше знаків питання!

Дестабілізація - вбивство Гонгадзе і вбивство Шеремета 01

І той, і той були "пов'язані" з Оленою Притулою і журналістською діяльністю. Тоді був "всесильний" Кравченко, сьогодні - Аваков. Там за вбивством стояли "перевертні-мєнти", і замовникыв "не встановлено" і не покарано. По "справі Шеремета" вбивцями "роблять" волонтерів і воїнів, а замовників ми також не знаємо, та і мотиви вбивства нам "малюють" ніби нереалістичні.

Але... Чим закінчилася "Україна без Кучми"? Репресіями проти патріотів, "затисканням" свободи слова, репресіями проти опозиції та ударом по іміджу України в світі на радість Росії, яка після цього продовжила "гібридний" наступ на нашу країну. Бо саме тоді до влади "за порєбріком" тільки-тільки прийшов Путін... Потім "справа з Кольчугами", судно і літак з "нашою" зброєю, які були заарештовані "по набою" Росії. Потім - Тузла, газовий шантаж, перша спроба зробити януковича Президентом...

Повертаємося в день сьогоднішній. Аналогій не помічаєте? Може, коли мотивом вбивства називають "дестабілізацію в країні", то, як кажуть, "обмовка по Фрейду"?

Хто в нас найбільше зацікавлений у дестабілізації? - Рашка!

Як цього сьогодні добитися? - Через звинувачення воїнів і волонтерів по цій кримінальній, політичній справі і "на перспективу" по ще новим подібним справам.

Дестабілізація в дії! Бо як себе почуватимуть ті, хто повернувся з війни, чи ті, хто зараз на війні, коли в тилу репресії проти патріотів, обшуки і "чорнуха" про "праворадикалів"?

Хто зараз головний ворог України? - Росія!

Як вона проти нашої держави бореться? - "Гібридно"!

Могли російські спецслужби так "ПРОВЕРНУТИ" вбивство Шеремета, щоб підставити тих, хто зараз підозрюється? - Могли !

Там професіонали і практики. Вони цинічні та безжальні при виконанні поставлених завдань. Я впевнений, що це спецоперація ворога - російських спецслужб. Чи причетні до вбивства Ріфф, Юля, Яна й інші - НІ! Їх уміло "прив'язали" до цієї справи. У ФСБ є специ, які "розігрують багатоходівки", а наші спецслужби, схоже, задовольнило те "блюдо", яке їм приготували і підсунули "старші брати". Вже "діло" зшито, все ніби взаємопов'язано - тільки бери і кидай за грати!

Але чим це закінчиться, чий це сценарій, хто хоче таких "злочинців"? - Росія!

Хто замовник? - Той кому це вигідно?

Якого результату хоче ворог? - Щоб ми самі себе звоювали!

Ігор Мазур (Тополя)

Топ комментарии
+50 Andriy Kalnyshevsky
Шо ты мелешь?
Если все так железобетонно - то зачем в качестве судьи зашквареный по ноздри судья Вовк? Если трое из пяти имеет твердое алиби, на которое "суд" не обращет внимания, то о каких доказательствах может идти речь?
И самое главное где ..ля МОТИВ?
Так судят в Козлостане - сенцов сущенко и еще сотни таких же "железобетонных" дел
показать весь комментарий
15.12.2019 16:00
+38 Ляпас Трубецкой
Супер.
Просыпается такой атовец и думает: а не организовать ли мне убийство Шеремета?
А нафуя?
Ну что бы удовлетворить свое тщеславие.
А почему Шеремет?

Ну очень много вопросов.
Только человеку с больным воображением может быть "все ясно".
показать весь комментарий
15.12.2019 16:08
+30 Вася Шевченко f77d76ba
всем тем кто хоть немного разбирается... непонятно зачем нужна была "презентация" дела, которое еще только на уровне следствия...на уровне поиска доказательств
и потом "презумпцию невиновности" еще никто не отменял!
и что тут делал преЗЕдент? как он мог высказываться за еще неоконченное (а в тот момент еще и не начатое) "Дело".. а это ли не давление на общественность и...суд?
а вносить на всеобщее обозрение вину (не доказанную судом и следствием), и тем нанося вред имиджу и подозреваемым и их родственникам и близким (и почему если задерживают коррупционера-взяточника никогда не говорят фамилию и ретушируют лицо... а тут "засвечивают" подозреваемых по полной???)
тем кто далек от эмоций и тем кого "телепает" хотелось бы понять...для чего выдернули имени это Дело, чтоб сделать шоу? для подрыва авторитета волонтера-АТОшника-ветерана?
почему забыто Дело о подрыве сотрудника ГУ разведки полковника Максима Шаповала? о подрыве (уже в этом году) авто офицера ГУ разведки (который чудом выжил)... там не такой резонанс???
показать весь комментарий
15.12.2019 16:20