Цензор.НЕТ

10.01.07 17:03

"СПАСЕМ УКРАИНСКОЕ СЕЛО" СТАТЬЯ ВИКТОРА ЮЩЕНКО ОТ 5 ОКТЯБРЯ 2004 ГОДА

В конце 2003 года фракция «Наша Украина» инициировала в парламенте закон о продлении моратория на продажу земель сельскохозяйственного назначения до 2007 года.

Форумчанин УП нашел интереснейшую статью от 5 октября 2004 года, в которой тогда еще кандидат в Президенты Украины Виктор Ющенко декларирует недопустимость продажи земли сельхозназначения. Публикуем пост без изменений, с ремарками форумчанина Сантехника.

Врятуємо українське село разом12:26, 5 жовтня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"

Шановні селяни!

Україна – це, перш за все, наша земля. Земля, успадкована від батьків, – Вітчизна. Сьогодні в українських селян збираються забрати землю.
( мое хотят начать продажу )
Селянина хочуть зробити безправним наймитом, кріпаком на його рідній землі. Ми підійшли до останньої межі, за якою – втрата святого, втрата Вітчизни.

Незважаючи на повне зубожіння селян, на руїну українського села, нинішня влада запроваджує з 1 січня 2005 року купівлю-продаж сільськогосподарських земель. Українське село знову хочуть пограбувати. ( ЭТОТ КУСОЧЕК МНЕ ОСОБЕННО НРАВИТСЯ !)


Я вже не раз наголошував: Україна не готова до торгівлі землею. У держави немає жодних гарантій, жодних законів, які б захистили селян від зловживань, шахрайства і бандитизму. А земля – це останнє, що у них залишилось!

( ВОПРОС А ЧТО С ТОГО ВРЕМЕНИ ИЗМЕНИЛОСЬ )


Наприкінці минулого року фракція «Наша Україна» ініціювала в парламенті закон про продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2007 року. Нас підтримали 304 народні депутати. Але за наполяганням уряду Леонід Кучма наклав на закон вето. Це не випадковість і навіть не некомпетентність. Це свідоме прагнення влади чимшвидше привласнити селянську землю, поділити її «між своїми».


ЗДЕСЬ МОЖНА ПЛАКАТЬ !


Любі друзі, село – це серце України. Врятувати село – значить врятувати Україну. Я йду на вибори, тому що знаю, як це зробити, і готовий взяти на себе відповідальність за майбутнє українського села. Мене не зупинять жодні спецслужби, жоден шантаж. Я виграю вибори й у перші ж дні на посаді Президента підпишу закон про продовження мораторію на купівлю-продаж землі. Разом з вами ми не допустимо олігархічний кримінал до скуповування селянських земель за безцінь! Не дозволимо знову ошукати селян!Головна ідея моєї програми в земельній сфері така: приватизація землі – не самоціль, а шлях до забезпечення її ефективного використання, підвищення конкурентоспроможності виробництва.

Майже третина розпайованих ділянок – землі виснажені, що потребують серйозного «лікування». Хто ж як не держава повинен взяти на себе відродження цих земель? Саме держава мусить стати головним суб'єктом земельного ринку, законсервувати ці землі і з роками відновити їх родючість. Потрібно провести тотальну перевірку розподілу сільськогосподарських земель, виявити і виправити всі недоліки, компенсувати кожній людині матеріальні і моральні втрати.

Щодо форм господарювання на селі, то ми не повинні ідеалізувати жодну з них, але жодною не повинні нехтувати. Усі господарства у державі мають бути рівноправними.

Нова влада швидко стабілізує ситуацію у сільському господарстві

Ми запровадимо довгострокові пільгові кредити для селян, щоб господарі мали час і можливість вигідно продати вироблену продукцію.

Селяни матимуть дотації з розрахунку на засіяний гектар, центнер продукції і голову худоби, а отже, отримають належну винагороду за свою тяжку працю.

Закупівельні ціни на сільгосппродукцію не розорюватимуть селян.

Селяни зможуть продавати вирощене за світовими цінами.

Для виробників сільськогосподарської продукції діятиме єдиний земельний податок.

Буде створено систему страхування сільських господарів від неврожаїв, загибелі тварин і птиці, розкрадання майна.

Українські селяни будуть впевнені у завтрашньому дні!

Злочинна влада зруйнувала село – ми його відбудуємо! Разом з вами ми врятуємо українське село!

P.S. Цікаво додати до статті заяву "Нашої України" від 11.01.2007:

У зв'язку із подоланням Верховною Радою вето президента "Наша Україна" заявляє, що в такий спосіб "вчергове було відтерміновано запровадження цивілізованого ринку землі, яке зазначене у програмі нашої політичної сили".

"Подолання вето глави держави – це прикриття багатомільярдних земельних оборудок, продовження антизаконного тіньового сектору купівлі та продажу землі, намагання лишити селян їхньої власності", - йдеться у заяві блоку.

"Такий крок парламенту лише поглибить існуючу кризу земельного ринку та сільськогосподарського сектору загалом, а українське селянство поставить на межу соціальної катастрофи", - переконані в "Нашій Україні".

Блок не бачить "у волі парламенту ні економічної, ні соціальної доцільності для країни, а лише намагання окремих політичних сил будь-якими методами захищати свої вузькокорпоративні інтереси".

Смотреть комментарии → ← Назад в рубрику