Про проект Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» – український новинний суспільно-політичний інтернет-портал із популярним форумом, був заснований журналістом Юрієм Бутусовим у 2004 році. Портал займає одне з лідируючих місць серед інтернет-ЗМІ України та входить до ТОП-5 рейтинга Bigmir)net у категорії «ЗМІ та періодика» України за відвідуваннями, а також ТОП-5 рейтинга «LiveInternet» у категорії ЗМІ України.

Головним редактором є Юрій Бутусов. Видання позиціонує себе як сайт «эмоційних новин». Слоганом сайта є фраза головного редактора: «Цензор.НЕТ – це популярна політика з коментарями електората». Матеріали на сайті публікуються українською та російською мовами, частина з них перекладається на англійську, коментатори на форумі використовують як російську, так і українську мови.

В березні 2015 року «Цензор.НЕТ» було визнано кращим інтернет-медіа року за версією загальнонаціональної програми «Людина року». Відповідну нагороду у Палаці «Україна» на урочистій церемонії вручення премії «Людина року-2015» отримав головний редактор видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.