Цензор.НЕТ

07.09.15 15:09
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Найталановитіший махінатор Ставніцер, реаліїї розкрадання державних коштів на Одещині.

Державне підприємство "Адміністрація морських портів України» недоотримує грошові кошти у вигляді портових зборів у розмірі 250 млн. грн. через корупційні схеми та міжособистісні домовленості на Одеському порту «Южний». Термінал належить ТОВ «ТІС - Контейнерний термінал», діяльність якого пов'язують з громадянином Ставніцер Андрієм Олексійовичем.

Безпосередній нагляд за діяльністю Товариства та пов'язаними з ним компаніями здійснює перший заступник Міністра інфраструктури України Шульмейстер Володимир Юрійович. Акваторія порту знаходиться в межах Аджаликського лиману, який відноситься до внутрішніх вод України, а отже, у відповідності до вимог встановлених чинним законодавством України, є водним об'єктом загальнодержавного значення. Відтак, будівництво ТОВ «ТІС - Контейнерний термінал» гідротехнічної споруди в межах акваторії порту «Южний» є незаконним. Зокрема, там було побудовано гідротехнічну споруду для підходу, відходу суден до причалу під час здійснення швартових операцій.

Враховуючи такі факти, у своєму зверненні до Міністра інфраструктури А. Пивоварського я вимагаю вияснити, чи дійсно його перший заступник зловживає посадовим становищем і має особистісну вигоду. Паралельно звертаюся до Прем'єр-міністра А. Яценюка та Міністра МВС А. Авакова вжити можливі заходи щодо припинення порушень інтересів держави та перевірити діяльність ТОВ «ТІС - КОНТЕЙНЕРНИЙ ТЕРМІНАЛ» в акваторії порту «Южний». Я з МДО «Депутатський контроль» не допустимо розкрадання державних коштів нечистим на руку чиновникам!


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики