Цензор.НЕТ

10.05.17 22:07
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

"Небесні" вітання окупованій Горлівці.

Минулоріч Фонд допомоги країні "Сестри Перемоги" вперше проводив безпрецедентні акції, які мали на меті показати жителям окупованої частини України, що боротьба за них продовжується. Боротьба не лише на військовому, але і на ідеологічному фронті.

Ми за допомогою безпілотника скинули над Донецьком проукраїнські листівки. Після виконання цього завдання, у результаті прицільного обстрілу бойовиків, наш БПЛА дуже постраждав, впав на ворожій території і лише завдяки допомозі побратимів-розвідників із 128 ОГП бригади був забраний із злетно-посадкової смуги ДАП. Було це 9 травня 2016 року.

Цьогоріч завдяки потужній фінансовій підтримці справжніх патріотів, ми змогли розкидати листівки безпосередньо під час так званого "Параду переможців" в окупованій Горлівці. Цілий вихор листівок із українською символікою, патріотичними гаслами та словами підтримки, кружляв над головами очманілих окупантів. І сприймався як святкове вітання з вільної України тими донеччанами, які залишились вірними своїй Батьківщині.

Ці звістки із вільної України, наші слова підтримки дарують надію, дають змогу триматись і надалі боротись тим патріотам Донеччини, які чекають на повернення в рідну Україну.

Ми неймовірно вдячні нашим хлопцям - аеророзвідникам які безперечно є нашою гордістю Які своєю неймовірною хоробрістю і майстерністю, що пронизані духом справжнього патріотизму, зробили цю вкрай важливу подію реальністю. Та ми б не зробили це без Вас , таких різних у багатьох життєвих питаннях, але спільних в тому що вони є Українцями і патріотами своєї держави, що день за днем вкладають по цеглинці, з якої складеться наша ПЕРЕМОГА.

Наша сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/Victory.Sisters.foundation/

Долучитись до допомоги аеророзвідці може кожен.

ХАЙ БІЙ НАШ СТАНЕ ПЕРЕМОГОЮ, А ПЕРЕМОГА СТВОРИТЬ ВЕЛИКУ КРАЇНУ!

Отримувач: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ДОПОМОГИ КРАЇНІ "СЕСТРИ ПЕРЕМОГИ"
ЄДРПОУ 39654316
ПАТ КБ "ПриватБанк" м. Києва
МФО 300711
Р/р № 26009052753420
Призначення платежу: Благодійна допомога
Карта ПриватБанку 5169 3305 1177 8299 Анна Ковальчук

Повне відео сюжетів про наші "Повітрянні вітання" Ви можете переглянути тут.

https://www.youtube.com/watch?v=QCVz37PUuSI&index=9&list=PL1neMztLSbMNmieQ_C7yV5Q7tWi2ZW4jG

https://www.youtube.com/watch?v=f5rV8SVG1cA

https://ua.112.ua/video/aerorazvedka-okkupyrovannie-terrytoryy-otkritky-236000.html

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики