Цензор.НЕТ

20.05.19 09:55
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Повернення Портнова: на якому етапі докази перестали бути доказами?

Вчора генпрокурор Юрій Луценко у коментарях до посту Віктора Андрусіва дав зрозуміти, що у нього немає доказів провини Андрія Портнова, тому колишній заступник глави АП Януковича зміг спокійно повернутися дл України .


"А у вас є докази про скоєний ним злочин?" - написав Луценко.

І це виглядає дуже дивним, адже саме ГПУ на своєму каналі в Ютубі викладала свого часу записи телефонних розмов радника президента РФ Глазьєва, у яких він зокрема згадував, що саме Портнов допомагав Росії юридично оформляти анексію Криму, виконуючи вказівки з Кремля. Крім того, ці записи прокуратура надавала у суді над Януковичем,

Самі записи, викладені у мережу, були підписані прокуратурою саме як "докази", тобто вважаються нею такими. Отже, відповідь на питання Юрія Луценка: Так, докази скоєного ним злочину є, Юрію Віталійовичу, і ваші ж підлеглі їх раніше і публікували.

Ще рік тому заступник прокурора Криму Олександр Удовиченко повідомляв, що прокуратура Криму та Служба безпеки України розслідують кримінальне провадження за фактом державної зради, в якому якраз і фігурують записи Глазьєва, в яких згадується Портнов.

То що ж? Виходить, раніше докази були, а тепер нема? ГПУ та СБУ не вірить власним записам, при тому, що сам Юрій Луценко стверджував, що вони пройшли експертизу і є справжніми?

На якому етапі докази перестали бути доказами? Подробніше про це у моєму відеоблозі


Подписывайтесь на мои аккаунты

Канал в Телеграмм https://t.me/kazansky2017

Авторская страница в Фейсбуке

Твиттер

Канал на youtube

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики