Цензор.НЕТ

04.10.19 18:36
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Портнов почав переслідування діячів Майдану

Портнов почав переслідування діячів Майдану

Досвід мого життя показує, що люди не особливо воліють боротися. Хіба що, коли бачать, що перемога вже не за горами. А от очолити безнадійну боротьбу зі злом можуть лише одиниці. Такий Пашинський. Я ціную його за це. А ще, в нього є хист перемагати в безнадійній боротьбі.

Він був менеджером Майдану 18 лютого, коли, здавалося, жити залишилось до ранку. Я пам'ятаю, що коли прибігла в Будинок профспілок, вже був захоплений Український дім, вже були вбиті і коло довкола Майдану стискалось. Повсюди паніка. Питаю: "Що робимо?" Він каже: "Зараз покидаємо Будинок профспілок – на вулиці більше шансів вижити". А коли вночі стало зовсім гаряче, він підійшов до мене і говорить: "В тебе є щастя! Коли беркут почне нас зачищати – ти втечеш. Налаштуй себе, що тобі треба втекти! Тікай на західну Україну. Народ тебе любить і сховає. Колись за нас помстишся..."

Але ми тоді перемогли! А потім була війна. Перші місяці, коли армія не могла стріляти, вояки здавалися в полон, кидали зброю і відступали – все здавалося безнадійним... Пашинський очолив АТО. Поїхав під Слов'янськ і організував першу переможну спецоперацію. І за тим пішло... в нашої армії були численні переможні спецоперації.

Потім він взявся за конфіскацію коштів Януковича. Скоро виявилося, що це теж безнадійна справа, бо за кошти того ж Януковича був організований сильний інформаційний спротив в медіа. Але і тут перемогли! 1.5 мільярди доларів пішли в державний бюджет. Це факти про Пашинського. А все інше – фейки. Саме фейками намагались знищити репутацію людини, щоб применшити чи взагалі знецінити його досягнення. А від переслідування фейками перейшли до організації кримінальних справ саме через державницьку позицію та численні справи на користь і на захист України. Бо зараз влада реваншу і капітуляції. І кримінальне переслідування Пашинського – це помста за Майдан, захист України, конфіскацію грошей Януковича. А очолив цей процес Портнов, як чиновник Януковича, адвокат його корупційних статків та агент Москви.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики