Цензор.НЕТ

12.11.19 13:04
Редакція Цензор.НЕТ може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за матеріали в розділі "Блоги" несуть автори текстів.

Шуфрич і таргани

Шуфрич і таргани

Подзвонила мені у п’ятницю така собі Яна Глиняна від Нестора Шуфрича і повідомила, що мене викликають «на килим» парламентського Комітету свободи слова. А тепер – тільки не смійтесь…

Вони, державна інституція – парламентський комітет свободи слова – збираються розглядати скаргу маргінального політика на мене. Такий собі Дмитро Кучер – 30-тий номер списку українофобської «Партії Шарія» – поскаржився, що я перешкоджала здійсненню його (не смійтесь)… журналістських обов’язків. Цей дрібний політичний провокатор з червоно кулькою стверджує, що я його (знов не смійтесь)… побила.

Не била. Та до такого гидко навіть торкнутися, ну як до… таргана. Природа, знаєте, не терпить пустоти: як тільки масово поздихали таргани, на їх місце приповзли «шаріївці». За тарганячі рефлекси цього ж Кучера всім журналістам було соромно і гидко на прес-конференції у Сенцова, на яку той проліз, і переконана, що у багатьох тоді виникло бажання кинути в нього тапком. Я тут не виняток. Але якби навіть я не стрималася і прибила його тапком… до чого тут Комітет зі свободи слова? Поясніть мені, відколи це серйозна державна інституція – парламентський Комітет зі свободи слова – займається проблемами тарганів, провокаторів, маргіналів-українофобів, партійців Шарія? Як же вони собі дозволяють нівелювати статус парламентського комітету? Який з провокатора Шарія журналіст?

Господи, та у Кучера навіть під мікроскопом нічого журналістського не знайдеш: на сайті «Правового контролю», посвідченням якого прикривається Дмитро Кучер, немає жодної його роботи, зате там є анонс, що кожен бажаючий може отримати від цього сайту журналістське посвідчення (за гроші?). Навіть якщо і задарма – це справи не змінює, адже проблема тут в іншому. Якщо парламентський комітет визнає його журналістом – «гаси світло!». Це означає дискредитацію журналістів зокрема і журналістики взагалі в країні.

Вибачте, я знаю про що говорю. Я маю журналістську освіту, я багато років успішно працювала журналістом, перемагала у конкурсах, була лауреатом премії «Вільна преса Східної Європи», але я не посмію називати себе журналістом зараз, бо я зараз Не журналіст. Але Кучер десятикрат не журналіст! Він лише тарган…

Тому в мене питання не до нього, а до державної інституції та її керівника – нардепа Нестора Шуфрича. Що ви творите? Навіть якщо ви любитель зоології, ви посадова особа. Якщо ви досвідчений багаторічний парламентар перетворюєте державний орган в підтанцьовку маргіналу Шарію, ви повинні нести за це відповідальність, як особа, що зловживає службовим становищем, здійснює не цільову діяльність за кошти платників податків, руйнує державну інституцію.

Тому я звернулася до Яни Глиняної надіслати мені офіційний виклик на комітет за підписом Шуфрича. Таким чином я отримаю офіційне підтвердження неправомірної діяльності Шуфрича. Що з цим робити далі я ще подумаю… Поки не терміново.

А от Шуфричу варто подумати вже зараз. Пам’ятаю, зіткнулася з Шуфричем в день голосування за арешт Онищенка. Шуфрич говорить: «А я, Таню, Онищенку казав: країна змінилася, якщо Таня тебе зловила – заплати податки». Що ж, пане Несторе, ви правильно тоді радили Онищенку. Хто би Вам зараз таку саму добру пораду дав?...Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики