Інформація опублікована учасником форуму та не є редакційним матеріалом

Перший виклик для обєднаної Європи.

687 14
Тему створив: Александр Чернов a033599c
Вірус COVID-19 став першим, по дійсному екзаменаційним викликом обєднаної Європи. Ні сірійська криза, ні війна на Донбасі, ні Брекзіт не сприймалися європейським глибинним політикумом як небезпека. Так, керівники політичних організацій, висловлювали постійну «глибоку стурбованість», але це не заважало їм підморгувати турецькій владі під час військовій операції проти курдів, підтримувати російський бізнес у всіх можливих сферах, та примушувати до «миру в обмін на територію» українську владу всі ці роки.
Вірус COVID-19 вперше зміг розділити Європу.
Національне розділення ярко проявилось у дещо зверхньому відношенні німців та французів у перші дні масового захворювання італійців, та неспроможності італійської медицини забезпечити адекватною мед. допомогою всіх паціентів в регіональні клініки півночі Італії. Висока смертність в перші тижні поставила під питання якість системи охорони здоровья Італійської республіки на фоні загальноєвропейського відносного благополуччя. Ми не побачили негайної реакції допомоги з боку медичної обєднаної Європи- апаратурою ШВЛ, спеціалістами інтенсивної медицини, противірусними препаратами, роботою дипломатичного корпусу Євросоюзу з Японським, Корейським та Китайським урядами, для отримання ефективних противірусних напрацювань систем ОЗО країн, які перші стикнулись з ударом COVID-19.
Закриття кордонів між країнами єврозони, інкапсуляція систем ОЗО в межах власних країн, іноді протилежне ставлення до принципів профілактики захворювання- Швеція, Британія, Італія. Все це ставить під питання сам принцип взаємодопомоги та спільного простору обєднаного європейського будинку. Як обєднана Європа буде справлятись з цим викликом ми побачимо наступні 3 місяці.
Але нас більше цікавить наскільки цей виклик може змінити ставлення європейського політикуму до України, як майбутнього члена ЄС та її «місця» в європейському домі.
Далі буде. Олександр Чернов.
Топ коментарі
+2 Yuriy Vernikov
В Европе сработали принципы изоляции, а не координации. Когда каждое государство висит за свою ногу. Много ли помощи получила Италия от Евросоюза? В каждой стране свои правила карантина, свой подход к выявлению и лечению, свои протоколы, они переманивают друг у друга врачей и средний мед.персонал. Как и средства борьбы,включая маски и ИВЛ.И стастика в разных странах-разная, в том числе и по этой причине.
Что касается преступных схем в Украине- нагляднейший пример, експорт масок. У нас в Нью Йорке маска FFP3 стоит в супермаркете $10. В таможенной декларации отправленных в Испанию масок, которую я видел на Цензоре, стоит цифра 7500$ за 100 тыс. масок. 7,5 центов за маску.Сколько получили налом-можно только догадываться. Еще и налоги снизили, и от НДС ушли, и прибыль уменьшили вместе с налогом от нее. И у главного таможенного начальника это не вызывает никаких вопросов!! Ничего за 21 год не изменилось!
показати весь коментар
24.03.2020 01:53
+1 Siegfried Nibelung be484c98
Коронавірус ми мали б винайти самі, бо інакше ми б і надалі рухались до прірви мультикультуралізму та глобалізму. Ця зараза змусила всіх згадати,що толерантність - то нездатність організму протидіяти хворобам, і ця аналогія, як виявилося, досить влучно підходить і до соціальної сфери. Італійські політичні діячі закликали обійматись з азіатами, аби показати, що той вірус не зможе стати приводом до расизму, але як бачимо, природі серти на людську маячню про рівність та братерство. Тепер люди зрозуміли як хвороби передаються від тубільців до європейців, можливо вони зрозуміють що і в інших питаннях націоналізм та ізоляціонізм - то запорука здорового суспільства.
показати весь коментар
21.03.2020 21:41
+1 Yuriy Vernikov
Это сильнейший, но далеко не первый вызов для ЕС. Его она провалила точно также, как и все остальные, включая Ближний Восток, войну эрефии против Украины, проблему беженцев, проблему военно-политической безопасности и отношений с США,Brexit , а теперь и коронавирус. И причина здесь одна- Европа политически насквозь прогнила, и это продолжается не первое десятилетие. Начиная еще с Мюнхенского сговора, вторжения СССР в Венгрию, Чехословакию, Афган, Чечню, Молдову, Грузию, Украину. Все на что они сподобились- это глубокая озабоченность и, якобы, санкции, которые сами многократно нарушали, и Сев. Потоки, Сиеменс, Крым и многое другое яркий пример.
Безусловно, это не означает, что Украина должна менять свою внешнеполитическую ориентацию на Запад и подальше от взбесившегося «русского мира», не означает, что не надо делать все возможное, чтобы стать членом НАТО, но нужно ли при этом становится членом ЕС, или достаточно торговой ассоциации и безвиза-вопрос вырастает до огромного уровня.
показати весь коментар
23.03.2020 01:10