Цензор.НЕТ

06.12.17 10:49

Нардеп Мушак підтвердив підписання Академією аграрних наук договору з китайським агрохолдингом

Під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин народний депутат від БПП Олексій Мушак під час обговорення ризиків і переваг відкриття ринку землі в Україні підтвердив підписання Академією аграрних наук договору про співпрацю з китайським агрохолдингом Chinese Agricultural Corporation Huan Fan Qu.

Нардеп Мушак підтвердив підписання Академією аграрних наук договору з китайським агрохолдингом

Так, під час дискусії про ризики концентрації сільськогосподарських земель у руках іноземців у разі відкриття ринку землі без обмежень Олексій Мушак заявив: "До чого тут дискусія про іноземців, подивіться на Академію аграрних наук. Мені сьогодні вранці телефонував херсонський губернатор. Каже - до мене китайці приходять на землі Академії аграрних наук", пишуть Українські новини.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент Академії аграрних наук України - Ярослав Гадзало підписав договір з китайським агрохолдингом Chinese Agricultural Corporation Huan Fan Qu, який передбачає співробітництво установ в науковій діяльності, взамін чого Академія зобов'язується передати китайським партнерам частину свого земельного фонду в оренду на 49 років. Зараз у розпорядженні Академії аграрних наук перебуває 465 тис. га сільськогосподарських земель, серед яких 364 тис. га ріллі. Частина земель, яка буде передана при цьому не уточнюється.

При цьому прес-служба НААН повідомила, що в рамках ПР-кампанії, яка має на меті дискредитацію президента Академії - Ярослава Гадзало ряд ЗМІ спотворив інформацію про умови укладеного договору. Насправді, підписаний договір про співпрацю між Академією та Chinese Agricultural Corporation Huan Fan Qu є взаємовигідним і закладає фундамент тісної співпраці установ у сфері дослідних робіт.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики