Законопроект про смерть незалежності НАБУ і САП має бути відкликано з парламенту повністю, - директор Transparency International Ukraine Юрчишин

5718 120
Законопроект про смерть незалежності НАБУ і САП має бути відкликано з парламенту повністю, - директор Transparency International Ukraine Юрчишин

Фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність" і "Народний фронт", відкликавши з Ради законопроект №7362, продемонструють зрілість і пріоритет інтересів держави над власними.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин, передає Цензор.НЕТ.

"Ну що ж. Законопроект про смерть незалежності НАБУ, САП та інших правоохоронних органів (окрім, за дивним збігом обставин Національної поліції України та СБУ) 7362 зняли з порядку денного на сьогодні. Здоровий глузд переміг. Але це не знімає проблеми, ця сокира досі висить над правоохоронними структурами. І може бути витягнена будь-коли. Реальною демонстрацією того, що ситуація оцінена правильно, емоції відкладені, позиція суспільства та міжнародної спільноти почута, буде відкликання цього проекту з парламенту повністю. Фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність" і "Народний фронт", зробивши це, продемонструють зрілість і пріоритет інтересів країни над власними. Як вже зробили сьогодні, відмовившись від форсування ухвалення закону. Градус у країні дуже високий. Не варто його піднімати ще вище. Виграє від цього лише зовнішній та внутрішній ворог", - заявив Юрчишин.