Цензор.НЕТ

08.12.17 16:17

Друзі України сподіваються на спільну роботу голови і членів антикорупційного комітету ВР, - посольство США

У США сподіваються, що голова і члени антикорупційного комітету Верховної Ради будуть спільно боротися з корупцією заради реформування України.

Друзі України сподіваються на спільну роботу голови і членів антикорупційного комітету ВР, - посольство США

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на посольство США в Україні в мікроблозі Twitter.

"Комітет Верховної Ради з протидії корупції є важливим у просуванні реформ, яких очікують уже 4 роки з часів Майдану. Напередодні Міжнародного Дня боротьби з корупцією, українці й друзі України сподіваються, що голова і комітет спільно боротимуться з корупцією заради нової України", - повідомляє посольство США в Україні на своїй сторінці в мікроблозі Твіттер у п'ятницю.

Нагадаємо, парламент України в четвер усунув депутата Єгора Соболєва (фракція "Самопоміч") з посади голови антикорупційного комітету Верховної Ради. 6 грудня члени антикорупційного комітету більшістю голосів визнали роботу Є.Соболєва незадовільною і вирішили ініціювати перед Верховною Радою процедуру його відкликання з посади голови комітету.

Є.Соболев був обраний головою комітету з питань запобігання та протидії корупції 4 грудня 2014 року. Він є активним учасником акції протесту біля Верховної Ради, яка почалася 17 жовтня поточного року.

Після відставки позафракційний народний депутат, заступник голови антикорупційного комітету Віктор Чумак сказав журналістам, що обов'язки голови комітету, швидше за все, буде виконувати його заступник, без призначення парламентом нового керівника комітету.

Друзі України сподіваються на спільну роботу голови і членів антикорупційного комітету ВР, - посольство США 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики