Цензор.НЕТ

18.12.17 08:09

"Ми відвели наших людей. Наш шлях - мирний шлях", - Саакашвілі розповів свою версію подій біля Жовтневого. ВIДЕО

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі назвав події, які відбулися 17 грудня під Міжнародним центром культури і мистецтв (Жовтневий палац) у Києві, "провокацією".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода,  про це Саакашвілі заявив перед журналістами і своїми прихильниками в наметовому містечку під Радою.

"Те, що сьогодні сталося, було класичною провокацією. Що там було? Наші депутати нам сказали, що там є дві кімнати, які можна брати на шляху до парламенту, де жінки затриманих офіцерів повинні створити штаб. Ми туди пішли, і що ми там побачили? Ми побачили велику кількість Національної гвардії, і вони відразу почали сутички. Після цього я виліз на машину і сказав: люди, відходимо, ми не повинні йти на провокацію", - так описав Саакашвілі ситуацію в центрі Києва.

"Ми відвели наших людей на Майдан, я сказав, що наш шлях - це мирний шлях, вони хочуть насильства, ми засуджуємо будь-які захоплення адміністративних будівель. Ви бачите, що ми два місяці не відходимо від наметів. Коли нас будуть мільйони, ці двері самі відчиняться, не треба їх розбивати. Люди, це гра Порошенка, щоб все це зобразити, як протест двох-трьох тисяч маргіналів, які тільки те і роблять, що ламають двері і вікна", - зазначив Саакашвілі.

Плани своєї політичної сили Саакашвілі позначив так: "Нас має бути більше і більше в наступні тижні і місяці, ми реально говоримо про їхню корупцію, ми повинні вести з ними переговори. Так, я хочу вести переговори прозоро про те, щоб вони відійшли від влади".

Нагадаємо, 17 грудня прихильники Міхеіла Саакашвілі намагалися зайняти приміщення Жовтневого палацу в Києві для розміщення там штабу Координаційної ради опозиційних сил.

Саакашвілі особисто закликав своїх прихильників іти в Жовтневий палац: "Ми зараз звідси йдемо в Жовтневий палац, і там буде штаб нашої координаційної ради. Щоб нас не ганяли не тільки по наметах ночами. Я піду першим і ми всі підемо разом".

Співробітники поліції і бійці Нацгвардії не пропустили їх усередину, унаслідок чого виникла бійка із застосуванням сльозогінного газу.

Нацполіція повідомляла про 32 постраждалих під Жовтневим палацом правоохоронців. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики