Цензор.НЕТ

20.12.17 08:49

46 нових патрульних Луцька склали присягу. ВIДЕО

Півсотні нових копів Луцька склали присягу на вірність українському народові - минуло вже два роки відтоді, як уперше на вулиці обласного центру вийшла патрульна поліція. За цей час частина інспекторів звільнилася, багатьох перевели в інші міста.

46 нових патрульних Луцька склали присягу. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті 5 каналу.

Для Миколи Миколайовича Януша цьогорічне 19 грудня – потрійне свято. Він відзначає 31-й день народження, складає присягу та святкує іменини. Святий Миколай – і на шевронах луцьких патрульних.

Упевнений: "Ніколи не пізно йти на службу, робити людям щось добре, користь приносити державі, суспільству. Хто має це зробити, якщо не ми? Якщо боятися, сидіти вдома, ховатися – у мене діточки вдома і треба бути готовим. Нас вчили, готували до різних ситуацій".

Протягом чотирьох місяців Микола разом із чотирма десятками інших новобранців проходив інтенсивні тренування в центрі підготовки поліцейських. 

"Емоції переповнюють, я дуже задоволений, я хотів сюди потрапити і таки потрапив… Зрозуміло, що 100% підготовленості не може бути після навчання, але я думаю, що більш-менш ми до зміни підготовлені", – розповідає поліцейський Вадим Обешук.

Серед 46 полісменів, які поповнили ряди патрульних, – вісім жінок. У новій формі, підтягнуті й упевнені у своїх силах, інспектори вишикувалися для складання присяги. За два роки, відколи в Луцьку стартувала нова патрульна поліція, частина інспекторів звільнилася, багатьох перевели в інші підрозділи. Досі в місті працює лише чотири екіпажі з перших 12. Після урочистостей новобранці одразу виходять на своє перше чергування.

"Буде підготовка, ми їм інструктаж проведемо. Потім вони поїдуть, приведуть себе в порядок, повечеряють і сьогодні ввечері перші 12 поліцейських вже заступають разом із ротою, за якою вони закріплені", – звітує начальник патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко.

"Через два місяці на вулиці міста має вийти ще півсотні патрульних, які вже проходять підготовку в навчальному центрі".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики