Цензор.НЕТ

26.12.17 19:14

Звільнені 27 грудня заручники та їхні сім'ї отримають матеріальну компенсацію від Кабміну, - Ірина Геращенко

Перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко оприлюднила деяку інформацію про сьогоднішню зустріч Петра Порошенка з родичами наших полонених, яких планують звільнити 27 грудня.

Звільнені 27 грудня заручники та їхні сім'ї отримають матеріальну компенсацію від Кабміну, - Ірина Геращенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Геращенко зазначила: "Емоційна, непроста, щира, зі сльозами розмова. Подякував за віру в Україну і загальну боротьбу за наших. Наголосив, що звільнення всіх наших, до останнього заручника - наш ключовий пріоритет. Розповів деякі деталі тієї важкої роботи, яка вже завтра, дай Бог, дасть важливий і довгоочікуваний результат.

Петро Порошенко дав доручення, щоб усі звільнені заручники пройшли психологічну і медичну реабілітацію, також зазначив, що вже завтра звернеться до уряду з ініціативою виплатити матеріальну підтримку сім'ям заручників і тим, кого звільнимо - важливий фактор, який також повинен допомогти повернутися до мирного життя.

Говорили, що не маємо права зупинятися, поки не звільнимо всіх і повинні за це солідарно боротися. У нас є ініціативи та ідеї, як вигризти, витягти кожного з російських в'язниць і тюрем на окупованих територіях.

Я, разом із главою СБУ В. Грицаком, представниками прокуратури, ТКГ у Мінську, обмудсменом В. Лутковською, також взяли участь у цій зустрічі і розмові. Також із сім'ями заручників спілкувався радник Президента Вадим Свириденко, він сам пройшов в'язниці бойовиків, вижив і зараз займається питаннями реабілітації, зокрема, психологічної, військових і колишніх заручників. Боремося за своїх, за кожного".

 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики