Цензор.НЕТ

02.01.18 08:33

Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві. ФОТОрепортаж+ВІДЕО (оновлено)

У Києві відбулась смолоскипна хода з нагоди 109-річчя від дня народження лідера ОУН Степана Бандери.

Як повідомив кореспондент Цензор.НЕТ, цього року хода відбувалась під гаслом "За славу героїв, за майбутнє дітей!" Організаторами події виступили ВО "Свобода", "Правий сектор" і "Національний корпус".

Марш проходив центральними вулицями столиці (вул. Володимирська - бульвар Тараса Шевченка - вулиця Хрещатик) і закінчився на Майдані Незалежності, де відбулося віче. Опісля учасники спалили фаєри і розійшлися.

За інформацією столичної поліції, в марші взяли участь близько 1000 осіб. Колону, яка вийшла зі столичного парку ім. Шевченка в бік Майдану Незалежності, супроводжували близько сотні правоохоронців. Завершилася акція близько 20:10. Правопорушень поліцейські не зафіксували.

Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 01
Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 02
Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 03
Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 04Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 05
Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 06
Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 07
Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 08Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 09Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 10Смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери відбулась у Києві 11

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики