Цензор.НЕТ

02.01.18 11:50

Начальник податкової Дніпровського району Києва вказала в декларації недостовірні дані

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо начальника Державної податкової інспекції у Дніпровському районі Головного управління ДФС у Києві Наталії Кіяшко за результатами повної перевірки поданих нею декларацій за 2015 і 2016 роки.

Начальник податкової Дніпровського району Києва вказала в декларації недостовірні дані

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт НЗК.

У НЗК зазначають, що суб'єкт декларування таким чином не дотрималась вимоги закону "Про запобігання корупції", проте задекларовані недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму менше 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тому не містять ознак правопорушень, передбачених ч.4 ст.172- 6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та ст.366-1 Кримінального кодексу України.

Припис щодо Н.Кіяшко внесено начальнику столичного управління ДФС Людмилі Демченко. "Відповідно до припису, НЗК вимагає вжити заходів щодо усунення декларантом порушень вимог закону України "Про запобігання корупції", провести службове розслідування з метою встановлення причин і умов, що сприяли порушенню, і розглянути питання про притягнення суб'єкта декларування до дисциплінарної відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики