Цензор.НЕТ

03.01.18 16:22

У влади вистачить політичної волі запровадити з 1 січня 2019 року накопичувальну пенсійну систему, - Розенко

У сьогоднішньої влади вистачить політичної волі для запровадження з 1 січня 2019 року накопичувального рівня пенсійної системи.

У влади вистачить політичної волі запровадити з 1 січня 2019 року накопичувальну пенсійну систему, - Розенко

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, таке переконання висловив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі телеканалу "Еспресо".

"На сьогодні законодавство для трирівневої пенсійної системи в цілому сформоване і питання запуску ІІ рівня - це більше питання політичне. Потрібно було запустити цю систему ще 14 років тому, але я переконаний, що у чинної влади вистачить, насамперед, політичної волі нарешті зробити цей крок і дати українцям шанс отримувати у майбутньому справді достойні пенсії", - сказав він.

За словами віце-прем’єр-міністра, якби накопичувальну систему ввели 14 років тому, зараз люди, які виходять на пенсію, вже отримували б не 3-4 тис. грн, а 6-7 тис. грн.

Одним з найголовніших питань, які потрібно законодавчо врегулювати протягом 2018 року, Павло Розенко назвав захист пенсійних внесків громадян.

"У чинному законодавстві чітко зафіксовано, що ми всі – і уряд, і Верховна Рада – повинні здійснити всі необхідні заходи протягом 2018 року, щоб з 1 січня 2019 року накопичувальна пенсійна система запрацювала. І на першому плані, безумовно, стоїть питання захисту коштів недержавного пенсійного страхування і накопичувальної системи. Ці речі нам потрібно детально виписати і дати чіткий сигнал людям, що їхні пенсійні внески будуть повністю захищені як від інфляції, так і від інших негативних процесів", - пояснив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики