Цензор.НЕТ

04.01.18 09:16

"США не мають допустити подальшого втручання Росії в демократичний процес", - радник Білого дому

Радник Білого дому з питань національної безпеки Герберт Макмастер назвав одним із найважливіших завдань розкриття російського втручання у вибори в усьому світі, щоб надалі не допустити втручання Москви в демократичний процес.

"США не мають допустити подальшого втручання Росії в демократичний процес", - радник Білого дому

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Ми повинні знайти спосіб протистояти цій дуже складній стратегії втручання. Це новий вид загрози, який Росія дійсно удосконалила - використання засобів дезінформації і пропаганди, а також соціальних мереж, щоб поляризувати суспільства і спільноти", - сказав Макмастер в інтерв'ю "Голосу Америки" 2 січня.

Макмастер додав, що "підступні - це правильне слово" для опису дій Росії.

"Росіяни були дуже активними в Європі ... на французьких виборах, останнім часом на іспанському референдумі про незалежність Каталонії. Ви бачите, що вони вже активні в Мексиці. Я також маю на увазі те, що вони зробили в Чорногорії, щоб збурити там переворот", - зауважив радник Білого дому.

Американські спецслужби впевнені, що російська влада стоїть за спробами вплинути на результат виборів 2016 року в США. У кількох країнах Європи також прийшли до висновку, що Росія намагалася втрутитися у вибори, зокрема, у Франції, Іспанії та під час голосування щодо Brexit у Великій Британії..

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики