Цензор.НЕТ

05.01.18 12:06

У Києві для прибирання снігу залучатимуть військових і техніку приватних підприємців, - КМДА

Також наголошується, що в разі необхідності до Києва обмежать в'їзд великогабаритного транспорту.

У Києві для прибирання снігу залучатимуть військових і техніку приватних підприємців, - КМДА

Про це повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу адміністрації.

"Врахувавши попередній досвід, робимо висновки, що наявних ресурсів недостатньо для оперативного та якісного прибирання міста під час надмірних снігопадів. Особливо це стосується тротуарів та міжквартальних проїздів. Тому, щоб уникнути накопичення снігу на цих ділянках, плануємо й надалі залучати до прибирання снігу військових. Окрім того, у разі суттєвого погіршення погодних умов для прибирання територій у встановленому порядку буде залучена спецтехніка приватних підприємств та підприємців", – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Окрему увагу він звернув на прибирання зупинок громадського транспорту, підходів до пішохідних переходів, в’їздів до закладів охорони здоров’я та освітніх закладів.

"Одним із першочергових завдань комунальних служб є забезпечення можливості киянам безперешкодно проходити тротуаром, розчищеним від снігу, до зупинок громадського транспорту", – наголосив перший заступник голови.

Він також зауважив, що й надалі під час погіршення погодних умов та в разі необхідності буде збережена практика заборони в’їзду великогабаритного та великовантажного транспорту до міста Києва.

У кінці грудня повідомлялося, що з початку осінньо-зимового періоду з вулиць Києва в місця для тимчасового накопичення вивезено понад 47 тис. тонн снігу. Зазначалося, що з початку погіршення погодних умов над ліквідацією наслідків снігопаду в цілодобовому режимі працювало орієнтовно 230-250 одиниць снігоприбиральної техніки підприємств комунальної корпорації "Київавтодор" (в залежності від зміни).

Також в столиці України працювало вдень 40-50 бригад з ручного прибирання снігу, а вночі - 20-30 бригад.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики