Цензор.НЕТ

05.01.18 23:04

"Грузинський легіон" повним складом покинув 54-у бригаду ЗСУ, - командир Мамулашвілі

20 грудня 2017 року "Грузинський легіон" у повному складі покинув 54-у бригаду Збройних Сил України.

"Грузинський легіон" повним складом покинув 54-у бригаду ЗСУ, - командир Мамулашвілі

Про це йдеться в заяві прес-служби "Грузинського легіону", яку на своїй сторінці у Facebook опублікував його командир Мамука Мамулашвілі, повідомляє Цензор.НЕТ.

У заяві говориться, що таке рішення бійці легіону прийняли "через некомпетентність командира Майстренка Олексія і його оточення, а також незаконних наказів, виданих їм".

Найближчими днями представники легіону на прес-конференції мають намір повідомити "про деталі операції, яка пройшла 16 грудня 2017 року, під час якої були поранені 11 бійців "Грузинського легіону" і 25-го батальйону.

Зазначається, що, крім цього, буде опублікований запис розмови командира "Грузинського легіону" з командиром 54-ї бригади, під час якого нібито був відданий наказ звільнити грузинських бійців через "невідповідність", а також запис із телефонними погрозами на їхню адресу.

"Грузинський легіон" не збирається мовчати, і ми обов'язково викриємо людей, що діють проти державних інтересів України, а саме командира Майстренка Олексія, капітана Холмівського і братів Федосенко (заст. Командира 25-го батальйону і заступник командира 54-ї бригади). (...) Також хочемо додати, що 3 людини грузинської національності, що залишилися в 54-ій бригаді, не перебувають більше в "Грузинському легіоні" і більше не представляють "Грузинський легіон", - йдеться в заяві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики