Цензор.НЕТ

09.01.18 14:14

У 2017 році зростання зарплат на 20% випередило рівень інфляції, - Розенко

Одним із пріоритетних завдань Державного бюджету на 2018 рік є забезпечення підвищення соціальних стандартів швидшими темпами, ніж інфляція.

У 2017 році зростання зарплат на 20% випередило рівень інфляції, - Розенко

Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Для нас головне - забезпечити, щоб рівень соціальних стандартів (насамперед зарплат і пенсій) зростав швидшими темпами, ніж інфляція. Це наша принципова позиція, це є одним із пріоритетів, зокрема й бюджету 2018 року", - сказав він.

Павло Розенко нагадав, що у 2017 році зростання реальної заробітної плати на 20% випередило рівень інфляції. "Минулого року ми мали зростання реальної заробітної плати (це вже мінус інфляційні процеси) приблизно на 20%. Це величезний показник. Тобто у 2017 році зростання зарплат на 20% випередило рівень інфляції", - наголосив віце-прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що внаслідок підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн та підвищення зарплат усіх категорій працівників зросли доходи до бюджету Пенсійного фонду України, що дало можливість позапланово, з 1 жовтня 2017 року, здійснити осучаснення пенсій.

"Так само ми діятимемо й у 2018 році: є прогнозовані параметри Державного бюджету, є прогнозоване зростання соцстандартів, але щойно ми побачимо, що економіка розвивається енергійніше, що в нас з’являється додатковий ресурс у бюджеті Пенсійного фонду і Державному бюджеті, ми, безумовно, ці додаткові кошти відразу спрямуємо на підвищення зарплат і пенсій", - запевнив Павло Розенко. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики