Цензор.НЕТ

13.01.18 12:36

Майже 1,5 тисячам іноземців заборонено в'їзд в Україну через відвідування окупованого Криму, - ДПСУ

Близько 1,5 тис. іноземних громадян перебувають під забороною в'їзду в Україну через незаконне відвідування окупованій території АР Крим, зокрема понад 100 артистів і діячів культури.

Майже 1,5 тисячам іноземців заборонено в'їзд в Україну через відвідування окупованого Криму, - ДПСУ

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, інформує Цензор.НЕТ

Зазначається, що тільки з початку 2018 року вже виявлено понад 30 осіб, які відвідували окупований Крим всупереч встановленому порядку. Зокрема, одну з порушниць, громадянку Росії, спинили вчора в аеропорту "Київ". Вона планувала потрапити в Україну прилетівши рейсом з Мінська. Однак під час прикордонного контролю з’ясувалося, що жінка незаконно відвідувала територію тимчасово окупованого Криму. Наразі росіянці заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки та відправлено зворотнім рейсом.

Відмітимо, що протягом 2017 року складено майже 2,3 тисячі адмінпротоколів за ст.204-2 КУпАП за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Крім того, прийнято майже 1500 рішень про заборону в’їзду в Україну іноземним громадянам за такі порушення, у тому числі понад сотню артистам та діячам культури.

Також зараз за результатами моніторингу виокремлено понад 810 осіб, які, можливо, перебували на ТОТ АР Крим.

Відповідно до законодавства у разі порушення іноземцями правил перетину адмінкордону з АР Крим в’їзд в Україну їм не дозволяється та приймається рішення про заборону в’їзду в Україну. Крім того, Державна прикордонна служба України звертає увагу громадян України та інших держав, що порушення порядку в'їзду на територію тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим через закриті урядом України пункти пропуску, в залежності від обставин, передбачає кримінальну (ст.332-1 КК України) та адміністративну (ст. 204-1 та ст. 204-2 КУпАП) відповідальність.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики