Цензор.НЕТ

16.01.18 11:16

"Самопоміч" не підтримає жодних поправок у законопроект щодо Донбасу про відновлення торгівлі з окупованими територіями, - Єгор Соболєв. ВIДЕО

Водночас, фракція "Самопоміч" наполягає на трьох ключових поправках щодо дати початку окупації, заборони торгівлі і щодо відповідальності росіян.

Про це в кулуарах Ради заявив нардеп ("Самопоміч") Єгор Соболєв, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ. 

"Була заборонена торгівля з окупантом. Торгівля, яку нам вдалося фізично зупинити, надає йому силу для нових нападів. Зараз у залі буде велика боротьба за те, що в результаті буде написано в законопроекті, який має правильну назву і ідею, але в останній момент є спроба закласти якусь підлість", - заявив Соболєв.

Він зазначив, що фракція "Самопоміч" наполягає на трьох ключових поправках щодо дати початку окупації, заборони торгівлі і щодо відповідальності росіян. Разом з тим, він заявив, що фракція не підтримає жодних поправки щодо відновлення торгівлі та обмеження прав військовослужбовців щодо захисту України.

Нагадаємо, сьогодні Рада розглядає у другому читанні законопроект №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".

Нагадаємо, Законопроект №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" вніс президент Петро Порошенко 4 жовтня.

Комітет Верховної Ради з нацбезпеки 5 жовтня схвалив законопроект № 7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях", рекомендувавши його до прийняття в першому читанні.

6 жовтня Верховна Рада затвердила президентський законопроект в першому читанні.

Також читайте: Тука про законопроект стосовно Донбасу: Подано поправок на 800 сторінок

За ухвалення президентського варіанту законопроекту про деокупацію Донбасу за основу проголосували 114 нардепів від фракції "БПП", 71 нардеп від "НФ", 17 нардепів від Радикальної партії, 12 нардепів від групи "Волі народу" і 19 позафракційних депутатів.

Жодного голосу на підтримку цього законопроекту не дали фракції "Батьківщини", "Опоблока", "Самопомочі" і групи "Воля народу".

Законопроект повинен створити нову правову основу для вирішення завдання щодо відображення ворожої агресії на Донбасі, а в перспективі - для відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаного кордону.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики