Цензор.НЕТ

17.01.18 11:20

"Народний фронт" має намір підтримати закон про забезпечення суверенітету на Донбасі в редакції комітету, - Бурбак. ВIДЕО

Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак заявив, що його фракція має намір голосувати за закон про встановлення державного суверенітету на тимчасово окупованій території на Донбасі (№7163) в редакції комітету, а також закликає не поширювати неправдиву інформацію про те, що Верховна Рада відмовилася визнати т. зв. "ЛНР" і "ДНР" терористичними організаціями.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Фракція "Народний фронт" прийняла рішення голосувати за цей законопроект у другому читанні в редакції комітету, де були враховані всі поправки від всіх фракцій", - сказав М.Бурбак на засіданні Верховної Ради в середу.

Він закликав також засоби масової інформації і політиків не розповсюджувати неправдиву інформацію про те, що український парламент не захотів визнати "ЛНР / ДНР" терористичними організаціями.

"Почитайте цей закон, у якому передбачено, що "ЛНР" і "ДНР" є структурними підрозділами окупаційного режиму, які працюють в інтересах держави-агресора", - підкреслив політик.

Він нагадав, що Верховна Рада 27 січня 2016 роки вже прийняла постанову, у якій визнала, що "ЛНР" і "ДНР" є терористичними організаціями.

У вівторок, 16 січня 2018 року, ряд ЗМІ повідомили, що український парламент відмовився вносити до законопроекту про забезпечення суверенітету на Донбасі правку, згідно з якою "ДНР" і "ЛНР" визнавалися "терористичними організаціями".

16 січня народні депутати розглянули 482 правки з 673, поданих до цього законопроекту.

Нагадаємо, Законопроект №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях" вніс Президент Петро Порошенко 4 жовтня.

Комітет Верховної Ради з нацбезпеки 5 жовтня схвалив законопроект № 7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях", рекомендувавши його до прийняття в першому читанні.

6 жовтня Верховна Рада затвердила президентський законопроект у першому читанні.

За ухвалення президентського варіанту законопроекту щодо деокупації Донбасу за основу проголосували 114 нардепів від фракції "БПП", 71 нардеп від "НФ", 17 нардепів від Радикальної партії, 12 нардепів від групи "Воля народу" і 19 позафракційних депутатів.

Жодного голосу на підтримку зазначеного законопроекту не дали фракції "Батьківщини", "Опоблоку", "Самопомочі" і групи "Воля народу".

Законопроект повинен створити нову правову основу для вирішення завдання щодо боротьби з ворожою агресією на Донбасі, а в перспективі - для відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаного кордону.

 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики