Цензор.НЕТ

17.01.18 22:53

Українські казначеї пошили найдовший прапор України, його розгорнуть на День Соборності, - Кабмін

У понеділок, 22 січня 2018 року, на Хрещатику відбудеться акція, організована Державною казначейською службою.

Українські казначеї пошили найдовший прапор України, його розгорнуть на День Соборності, - Кабмін

Як повідомляє Урядовий портал, пише Цензор.НЕТ, у рамках Всеукраїнської акції "Об'єднаймо Україну!" казначеї з усіх регіонів країни створили найдовший український прапор.

"Розпочалася акція до 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на сході нашої держави – в Станиці Луганській, куди 23 серпня 2017 року Тетяна Слюз привезла жовто-блакитне полотно з написом "Державна казначейська служба України", до якого казначеї Луганщини, а згодом Донеччини приєднали свої частини прапорів", - йдеться в повідомленні.

З серпня 2017 року до січня 2018 року спільне полотнище передавалося казначеями України з області до області, з регіону до регіону, доповнюючись прапорами територіальних одиниць, які казначеї пришивали власноруч. 

Завершиться Всеукраїнська акція "Об’єднаймо Україну!", з’єднанням двох частини полотна зі Східної та Західної України між собою в єдиний прапор. 

Прапор довжиною сягнув понад 1 кілометр, а для його розгортання буде залучено більш як 700 осіб, серед яких Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз та керівники кожного територіального органу Казначейства. 

"За результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту "Книга рекордів України", досягнення казначейської акції – український рекорд у категорії "Масові заходи, розміри". Свідченням цього стане внесення акції до "Книги рекордів України" та вручення у ході заходу відповідного диплома", - уточнюється в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики