Цензор.НЕТ

20.01.18 09:14

"Газпром": отримано дозвіл на будівництво другої нитки "Турецького потоку"

Російська компанія "Газпром" заявляє про отримання дозволу на будівництво другої нитки газопроводу "Турецький потік" дном Чорного моря в обхід України.

"Газпром": отримано дозвіл на будівництво другої нитки "Турецького потоку"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Газпром" дипломатичними каналами отримав дозвіл органів влади Туреччини на будівництво другої нитки морської ділянки газопроводу до узбережжя Туреччини", - йдеться в повідомленні.

У "Газпромі" заявляють, що проект "Турецький потік", згідно з планом, реалізується одночасно на трьох ділянках: на березі в Росії та Туреччині, а також у Чорному морі.

"Сьогодні отримали дозвіл на прокладання другої нитки у виключній економічній зоні та територіальних водах Туреччини. Отже, всі необхідні дозволи з боку уряду Турецької Республіки для морського прокладання газопроводу "Турецький потік" отримано. Тепер однозначно обидві нитки газопроводу будуть запущені в експлуатацію до кінця 2019 року", - заявив глава компанії "Газпром" Олексій Міллер.

За даними російської компанії, на морській ділянці прокладено понад 760 кілометрів сумарно за двома нитками, а будівництво ділянки берегового примикання в Росії наближається до завершення.

У травні 2017 року "Газпром" заявив про початок будівництва морської ділянки "Турецького потоку". Потужність двох ниток газопроводу має становити 15,75 млрд кубометрів кожна. Будівництво планують завершити до кінця 2019 року.

Проект "Турецький потік" виник після того, як наприкінці 2014-го провалився попередній подібний проект "Газпрому", "Південний потік".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики