Цензор.НЕТ

22.01.18 13:37

Українські казначеї розгорнули в центрі Києва найдовший прапор України. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У Києві вздовж Хрещатика і Майдану Незалежності розгорнули національний прапор завдовжки понад кілометр, який увійшов до Книги рекордів України.

22 січня 2018 року в День Соборності України, уздовж Хрещатика і Майдану Незалежності в Києві розгорнули найдовший прапор України, який створювався скарбниками з усіх регіонів країни в рамках Всеукраїнської акції "Об'єднаємо Україну!", повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Відео: Олег Богачук. Цензор.НЕТ

Розпочалася акція до 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на сході нашої країни - в Станиці Луганській, куди 23 серпня 2017 р. Тетяна Слюз привезла жовто-блакитне полотно з написом "Державна казначейська служба України", до якого казначеї Луганщини, а згодом Донеччини пришили свої частини прапорів. З серпня 2017 року до січня 2018 р. це полотнище передавалося казначеями України з області в область, з регіону в регіон доповнюючи прапорами територіальних одиниць, які казначеї пришивали вручну. У підсумку прапор в довжину досяг більш як 1 кілометр.

Участь в акції, організованій Державною казначейською службою, взяли близько 700 співробітників центрального і регіональних управлінь цієї служби. Працівники казначейства розгортали прапор по тротуарній частині з двох сторін вул. Хрещатик - з Європейської площі і з боку Бессарабської площі, і з'єдналися на Майдані Незалежності.

Як зазначила голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз, нинішнє розгортання прапора стало завершенням Всеукраїнської акції "Об'єднаємо Україну!". За її словами, загальна довжина прапора становить 1 км 59 м 95 см.

У свою чергу представник Книги рекордів України зазначив, що прапор, розгорнутий казначеями на Хрещатику, зафіксований як рекорд України.

 Рекорд зафіксовано в книзі рекордів Гіннесса.

Прапор пошили українські казначеї з різних регіонів України

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики