Цензор.НЕТ

22.01.18 14:55

Кримчани в День Соборності України принесли квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку. ФОТО

В окупованому Росією Сімферополі 22 січня представники Українського культурного центру поклали квіти до пам'ятника українському поету, письменнику Тарасу Шевченку, в рамках святкування Дня Соборності України.

Кримчани в День Соборності України принесли квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку. ФОТО

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії, кримчани принесли букети, зокрема - виконані в кольорах українського прапора.

Також представники Українського культурного центру запалили свічки в пам'ять про всіх загиблих за незалежність України та з нагоди Дня Соборності у храмі святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату.

Представник Українського культурного центру в Криму Олена Попова зазначила, що кримчани поклали квіти до пам'ятника Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

"Я вважаю, що ми тут зараз не порушуємо законів Росії. У нас є потреба прийти в День Соборності до пам'ятника Шевченку. Ми принесли квіти, постояли... нам приємно спілкуватися", - сказала Попова.

Кримчани в День Соборності України принесли квіти до памятника Тарасу Шевченку 01

День Соборності України святкується щорічно в день проголошення 22 січня 1919 року Акта злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в єдину українську державу.

Міжнародні організації визнали окупацію Криму незаконною та засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова. Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики