Цензор.НЕТ

22.01.18 16:47

Глави МЗС "нормандської четвірки" можуть зустрітися на Мюнхенській конференції, - Клімкін

На полях Мюнхенської конференції з безпеки може відбутися зустріч міністрів закордонних справ "нормандського формату".

Глави МЗС "нормандської четвірки" можуть зустрітися на Мюнхенській конференції, - Клімкін

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив у понеділок у Києві на прес-конференції, присвяченій підсумкам діяльності української дипломатії в 2017 році і пріоритетам на 2018 рік.

"Звичайно, говоритимемо про звільнення наших заручників і наших політичних в'язнів. Ось саме цим двом питанням була присвячена моя остання розмова з паном Лавровим. Ми розмовляємо про те, щоб під час Мюнхенської конференції з питань безпеки зібратися в "нормандському форматі" на рівні міністрів. Поки, на жаль, чіткого бачення, якими будуть результати цієї зустрічі, немає", - сказав він.

Клімкін також повідомив, що в понеділок обговорить це питання з колегою з Німеччини Зігмаром Габріелем, а у вівторок - з главою МЗС Франції Жаном-Івом Ле Дріаном.

Глава українського зовнішньополітичного відомства додав, що до проведення Мюнхенської конференції з питань безпеки він не планує будь-яких контактів із С.Лавровим. "Але якщо буде потрібно, будемо, звичайно, контактувати", - сказав Клімкін.

54-та Мюнхенська конференція з безпеки відбудеться 16 -18 лютого 2018 року.

Остання зустріч глав держав "нормандської четвірки" відбулася в Берліні 20 жовтня 2016 року, а остання зустріч глав МЗС у "нормандському форматі" була 18 лютого 2017 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики