Цензор.НЕТ

24.01.18 12:44

"Навіть хлібину в селі не купити. На Бузьке бігаємо ось так щодня", - через відсутність моста дві дівчини загинули під час переправи на човні в Миколаївській області. ВIДЕО

Дві дівчини загинули під час переправи на човні через Південний Буг у Миколаївській області.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН, разом з дівчатами був хлопець - чоловік однієї з них. Коли човен почав тонути, він зробив усе, що міг, і витягнув дівчат на берег. Утім, вони все одно померли, але вже від переохолодження. Хлопця родичі знайшли без свідомості, але живим.

Трагедія сталася ввечері. Дві дівчини і хлопець збиралися переправитися додому та підготуватися до святкування новосілля в нещодавно придбаному будинку. Приблизно за 15 метрів від берега човен почав тонути. Опинившись у крижаній воді в зимовому одязі, дівчата відразу почали тонути, а хлопець намагався їх витягнути.

Коли молодь не прийшла додому, рідні кинулися до річки на пошуки. Майже відразу рибалки повідомили про знайденого хлопця. Його швидко привели до тями і він розповів про те, що трапилося на воді. Одну з дівчат він витягнув з води, а друга була біля берега - стояла, але вже починала втрачати свідомість. Більше чоловік нічого не згадав. Витягнута на берег дівчина намагалася дістатися до найближчих будинків. Вона пробігла півтора кілометра, але приблизно за  30 метрів від житла впала і померла. Друга жінка не змогла вибратися з води на берег.

Найімовірніше, трагедія сталася через пошкодження човна. Місцеві жителі приголомшені і стверджують, що подібного не було вже років 20, але від такого способу переправи через річку відмовлятися не збираються. Іншого сполучення з їхнім селом просто немає.

"Навіть хлібину піти на Бузьке купити - ось так бігаємо щодня. Магазину в нас немає", - каже місцевий житель Сергій Приймак.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики