Незалежна антикорупційна інфраструктура, включно з Антикорупційним судом, потрібна не для міжнародних партнерів, а для України, - Порошенко

28392 202
Незалежна антикорупційна інфраструктура, включно з Антикорупційним судом, потрібна не для міжнародних партнерів, а для України, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що питання створення антикорупційної інфраструктури та забезпечення її незалежної, ефективної роботи, зокрема створення Антикорупційного суду, було обговорено під час низки його двосторонніх зустрічей у Давосі.

Про це Петро Порошенко заявив на брифінгу за підсумками його участі в 48-му щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

"Я ще раз хотів би наголосити – питання створення незалежної антикорупційної інфраструктури, включно з Антикорупційним судом є питанням мого пріоритету. Це потрібно не для Світового банку, не для Міжнародного валютного фонду, не для іноземних партнерів. Це потрібно для мене і для України", - заявив Президент України Петро Порошенко.

 "У нас була дуже ретельна розмова про ситуацію з антикорупційними органами", - зазначив він.

Президент підкреслив, що був ініціатором створення таких органів. "Я вважаю, що ми маємо дуже ефективну позицію зі створення самих структур. Ніхто не має сумніву щодо того, що вони є незалежними", - зазначив Петро Порошенко.

"Я маю тверду політичну волю, яка була реалізована в тому, що я вніс до парламенту пропозицію щодо створення Антикорупційного суду. І в рамках парламентських дискусій ми маємо знайти ті формулювання, які з одного боку – не протирічать українському законодавству і українській Конституції, не порушують українського суверенітету. Але забезпечують незалежність антикорупційної інфраструктури і забезпечують її ефективність", - сказав глава держави.

"Це моя принципова позиція. І не маю жодного сумніву, що так вона і буде реалізована. Це було дуже схвально оцінено і підтримано всіма нашими міжнародними партнерами", - резюмував він.