Цензор.НЕТ

03.02.18 16:55

У Херсоні суд заарештував на місяць "екс- заступника міністра" окупаційного уряду Криму Камалова. Прокурори просили два місяці. ФОТО

Колишнього заступника т.зв. "міністра спорту" в окупаційному уряді Криму Фаруха Камалова, який був вчора затриманий в пункті пропуску "Каланчак", Херсонський міський суд заарештував на місяць. Хоча прокурор просив два місяці.

Про це Цензор.НЕТ повідомила прес-секретар прокуратури АРК Тетяна Тихончик.

Нагадаємо, напередодні прес-центр СБУ повідомив, що співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали в пункті пропуску "Каланчак" на адміністративному кордоні з тимчасово анексованою АР Крим колишнього заступника міністра спорту самопроголошеного ради міністрів окупаційної влади. За власною інформацією Цензор.НЕТ  йдеться про Фаруха Камалова.

Речник СБУ Олена Гітлянська повідомила, що Камалов їхав у Херсон, щоб отримати український біометричний паспорт.

Українські слідчі інкримінують йому 111 статтю КК України - "державна зрада". Повідомляється, що Фарух Камалов з квітня 2015 по травень 2016 року обіймав посаду заступника так званого "мінспорту Республіки Крим". Після звільнення з посади він продовжив антиукраїнську діяльність в складі робочої групи зі створення "державної програми" окупаційної влади "Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ в Республіці Крим".

Останнім часом зловмисник займав посаду секретаря регіонального відділення в російській суспільно-державної організації "Добровільне товариство сприяння армії, авіації і флоту Росії". Діяльність цієї структури спрямована на порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

У Херсоні суд заарештував на місяць екс- заступника міністра окупаційного уряду Криму Камалова. Прокурори просили два місяці 01

Фарух Камалов (справа) Фото: crimea-kudo.ru 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики