Цензор.НЕТ

06.02.18 12:45

"Ми очікуємо, що українська влада знайде зловмисників якомога швидше", - МЗС Угорщини про спробу підпалу будівлі Спілки угорців на Закарпатті

В Угорщині засуджують напад на офіс Закарпатської спілки угорців в Ужгороді і знову заявляють про необхідність введення спостережної місії ОБСЄ в Закарпатську область України.

"Ми очікуємо, що українська влада знайде зловмисників якомога швидше", - МЗС Угорщини про спробу підпалу будівлі Спілки угорців на Закарпатті

У ніч на неділю в Ужгороді невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю у вікно будівлі Закарпатської спілки угорців. В результаті інциденту ніхто не постраждав, у вікні розбилося одне з подвійних стекол, і злегка обгоріла рама, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми очікуємо, що українська влада знайде зловмисників якомога швидше і з'ясує їхню мотивацію. Ми також очікуємо, що українська влада буде гарантувати безпеку закарпатських угорців", - йдеться в заяві, розміщеній на сайті Міністерства закордонних справ і торгівлі Угорщини у вівторок.

В угорському МЗС вважають, що інцидент "підтверджує легітимність угорської ініціативи, згідно з якою спостерігачі ОБСЄ в Україні мають бути присутні не тільки в східній частині країни, але і в її західній половині".

Нагадаємо, сьогодні вночі в Ужгороді в будівлю закарпатського Товарства угорців невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю. "Якими б не були емоції, але" коктейлі Молотова "цієї ночі в будівлю Товарства угорців в Ужгороді - це ганебний шлях. Осуджую такі дії", - написав раніше глава МЗС Павло Клімкін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики