Цензор.НЕТ

07.02.18 12:55

"Укрспецекспорт" спростував несправність поставлених у Хорватію Міг-21: фейк вигідний Росії

Від Міністерства оборони Хорватії не надходило жодних офіційних претензій до ремонту винищувачів МіГ-21. Неправдива інформація з'являється внаслідок недобросовісної конкуренції з боку Росії.

"Укрспецекспорт" спростував несправність поставлених у Хорватію Міг-21: фейк вигідний Росії

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби державної компанії "Укрспецекспорт".

"На сьогодні жодної офіційної претензії або рекламації від Міністерства оборони Республіки Хорватія у ДК "Укрспецекспорт" немає. І ми змушені констатувати той факт, що поява подібної неправдивої інформації обумовлена лише недобросовісною конкуренцією з боку Росії. Особливо в контексті того, що Хорватія, запросила "Укрспецекспорт" взяти участь у тендері з виконання капітальною ремонту 10 вертольотів Мі-171Ш Міністерства оборони Республіки Хорватія", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в рамках участі в тендері "Укрспецекспорт" вчасно, з виконанням всіх необхідних формальностей, надав повний пакет документів. Представники Міноборони Хорватії перевірили можливості одного з українських підприємств виконувати капітальний ремонт вертольотів Мі-171Ш.

"Однак, незважаючи на те, що українське підприємство має значно більший досвід з виконання капітального ремонту зазначеного типу авіаційної техніки, а також санкції Європейського Союзу щодо Російської Федерації, за інформацією, отриманою з військового видання Defender.hr, АТ "Авіаційно-технічний центр", яке представляє інтереси Міністерства оборони Республіки, було укладено контракт з АТ "Вертольоти Росії", - інформує прес-служба "Укрспецекспорту".

Крім того, в компанії звернули увагу, що першоджерелом неправдивої інформації про нібито неробочі винищувачі МіГ-21, які Хорватія хоче повернути Україні, є угорське видання Jutarnji Vijesti, що посилається на свої джерела, а цитати з відповідного матеріалу потім поширили деякі "кремлівські ЗМІ", такі як "Звезда" і "Московский комсомолец".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики