Цензор.НЕТ

08.02.18 08:37

Терміни для відправлення оціночної місії в Україну ще не встановлені, - МВФ

Група експертів МВФ, які мають намір наступного тижня відвідати Київ, не є оцінною місією в рамках чергового перегляду програми розширеного фінансування EFF для України.

Терміни для відправлення оціночної місії в Україну ще не встановлені, - МВФ

Представники Фонду зосередяться на обговоренні технічних питань, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Йоста Люнгман (постійний представник МВФ в Україні. - Ред.) справді виступив із заявою про те, що невелика команда співробітників Міжнародного валютного фонду відвідає Київ 12-16 лютого", - підтвердили у Фонді.

Водночас було наголошено, що експерти МВФ відряджаються "для технічних обговорень з представниками української влади".

Як зауважили в МВФ, "це не оціночна місія в рамках перегляду програми МВФ; терміни для (відправлення. - Ред.) оціночної місії ще не встановлені".

Нагадаємо, в березні 2015 року МВФ схвалив програму кредитування економіки України із впровадженням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом $17,5 млрд терміном на чотири роки. Перший транш на $5 млрд Україна отримала в березні 2015 року, другий ($1,7 млрд) - в серпні 2015 року, третій ($1 млрд) - у вересні 2016 року, четвертий ($1 млрд) - у квітні 2017 року. Очікується, що п'ятий і шостий транші Україна отримає протягом нинішнього року, якщо виконає всі умови програми. 

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики