Цензор.НЕТ

15.02.18 14:40

Щодо теми України у нас немає спільних позицій: без зміни ставлення Росії хорошого розвитку відносин не буде, - НАТО

Відносини НАТО і Росії не будуть розвиватися без зміни російської політики щодо України, підкреслюють в Альянсі.

Щодо теми України у нас немає спільних позицій: без зміни ставлення Росії хорошого розвитку відносин не буде, - НАТО

"Без зміни ставлення Росії до України у нас (НАТО і Росії. - Ред.) не буде хорошого розвитку відносин", - сказала представниця НАТО на брифінгу в четвер у Брюсселі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Вона підкреслила, що незаконну анексію Криму визнають проблемою не тільки в НАТО.

"Судан, Північна Корея і ще кілька країн визнали Крим частиною Росії, але була ціла низка резолюцій про те, що це загальна проблема, а не лише проблема для НАТО. Альянс і країни-члени ніколи не визнають Крим частиною Росії, ця проблема буде залишатися в наших відносинах. Була ціла низка санкцій, запроваджених кількома інститутами, ЄС, сімома країнами. Це не обмежується Кримом, ситуація дестабілізується і на Донбасі", - зазначила вона.

За словами представниці НАТО, в ситуації з російською агресією "йдеться про серйозне порушення з часів Другої світової війни, тобто одна країна захоплює частину території іншої країни".

"Ми будемо продовжувати обговорювати дії з дестабілізації в Україні, здійснювані Росією. Йдеться про незаконну анексію Криму та мілітаризацію Чорноморського регіону та інших провокаційні види діяльності ... Ми повинні знизити кількість ризиків, щоб запобігти нещасним випадкам і інцидентам. Дискусії в рамках ради Росія -НАТО непрості. Щодо теми України у нас немає спільних позицій. Але ми вважаємо, що важливо мати діалог", - підсумувала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики