Цензор.НЕТ

17.02.18 21:58

Понад десяток всесвітньо відомих компаній хочуть брати участь в управлінні ГТС України, - Порошенко

Понад десяток всесвітньо відомих компаній заявили про своє бажання брати участь в управлінні газотранспортною системою України.

Понад десяток всесвітньо відомих компаній хочуть брати участь в управлінні ГТС України, - Порошенко

Про це президент України Петро Порошенко заявив під час зустрічі зі ЗМІ за підсумками участі в Мюнхенській конференції з безпеки, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу президента.

"Робота проведена дуже велика. НАК "Нафтогаз" найняв радника, який готує пропозицію щодо управління газотранспортною системою України у повній відповідності до міжнародних правил, прозоро", - наголосив Президент Петро Порошенко. 

Глава держави також повідомив, що "вже понад десяток всесвітньовідомих компаній заявили про своє бажання брати в цьому участь".

При цьому, Президент зазначив, що уряд вже прийняв відповідні важливі рішення. "І коли ми визначимо коло компаній, які зможуть забезпечити транзит газу, забезпечити ефективну модернізацію газотранспортної мережі і забезпечать найбільшу вигоду для Української держави щодо експлуатації газотранспортної системи, та й переможе. Я впевнений, що в напрямку цього зроблено дуже і дуже багато", - підкреслив Петро Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики