Цензор.НЕТ

18.02.18 12:59

Порошенко підписав закон про пенсії сім'ям загиблих учасників Революції Гідності

Президент України Петро Порошенко підписав закон про присудження дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули під час Революції Гідності.

Порошенко підписав закон про пенсії сім'ям загиблих учасників Революції Гідності

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"8 лютого парламент прийняв закон, згідно з яким дозволено отримання дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули або померли унаслідок поранень, каліцтв, контузій або інших ушкоджень здоров'я, отриманих під час Революції Гідності. І у вашій присутності я підписую цей закон. Це має бути свідченням і доказом того пріоритету, який є в української влади щодо вшанування пам'яті героїв Революції Гідності", - сказав Президент на відкритті в Мистецькому арсеналі виставки "Переведи мене через Майдан", яка присвячена учасникам Революції Гідності.

Він також зазначив, що меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні може бути побудований лише на Алеї Героїв Небесної Сотні, і для реалізації цього необхідно було внести зміни до закону про регулювання містобудівної діяльності, що і зробила 6 лютого Верховна Рада. Президент пообіцяв підписати цей закон відразу після його надходження.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики