Цензор.НЕТ

19.02.18 11:48

Прокуратура м.Києва порушила кримінальну справу за фактом доведення до самогубства студентки з Туркменістану

Київська місцева прокуратура № 9 розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення 19-річної громадянки Туркменістану до самогубства.

Прокуратура м.Києва порушила кримінальну справу за фактом доведення до самогубства студентки з Туркменістану

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури м.Києва.

Встановлено, що 30.01.2018 р. студентка одного з вищих навчальних закладів м.Києва, громадянка Туркменістану, вийшла з навчального закладу, де навчалася, і додому не повернулася. За фактом її зникнення 31.01.2018 р. було розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України.

У ході розслідування встановлено, що дівчина 30.01.2018 р. вчинила самогубство, стрибнувши у воду з мосту Патона в Києві.

Прокуратура м.Києва порушила кримінальну справу за фактом доведення до самогубства студентки з Туркменістану 01

Фото із сайту прокуратури м.Києва

За оприлюдненою в ЗМІ інформацією, на такий вчинок дівчину могли підштовхнути труднощі, які виникли в неї під час навчання у вищому навчальному закладі, а також через непорозуміння з його керівництвом.

У зв'язку з цим в ЄРДР внесено відомості за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 120 (доведення до самогубства) Кримінального кодексу України.

Наразі розслідування триває, проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне та об'єктивне дослідження всіх обставин трагічної події.

Прокуратура м.Києва порушила кримінальну справу за фактом доведення до самогубства студентки з Туркменістану 02

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики