Цензор.НЕТ

19.02.18 12:17

Стивідори недоплатили в бюджет як мінімум півмільярда гривень, - Бамбізов

Завдяки схемам зменшення бази до оподаткування і виносу точки прибутковості за межі України, стивідорні компанії недоплатили в бюджет не менше 500 млн грн.

Стивідори недоплатили в бюджет як мінімум півмільярда гривень, - Бамбізов

Про це написав у своєму блозі на ресурсі "Обозреватель" начальник Офісу великих платників податків Євген Бамбізов.

За його словами, півмільярда – це лише за попередніми розрахунками. Наразі тривають перевірки, донараховано вже понад 100 млн грн, які вже оскаржуються у судах. Також Бамбізов розписав і схему, завдяки якій стивідорам вдалося мінімізувати податки.

За його словами, послуги перевалки часто надаються підприємствами-пов’язаними особами підприємствам-нерезидентам, які є посередниками та мають офшорний статус, що дає можливість розділяти сплату за послугу на дві частини: третину сплачувати українському оператору, а дві третини виводити з України. Її підприємство-нерезидент сплачує пов’язаній з компанією-стивідором материнській компанії, що зареєстрована в країні з пільговим оподаткуванням.

Під кінець блогу Бамбізов звернувся до стивідорів із закликом свідомо перейти до повноти декларування і розширення бази оподаткування в Україні. "В будь-якому разі ми намагатимемося зробити все, щоб комерційна діяльність, що відбувається на території України і з використанням наших потужностей, приносила зиск насамперед Україні, її бюджету та народу", - пообіцяв Бамбізов.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики