Цензор.НЕТ

21.02.18 16:38

Кабмін затвердив Держстандарт початкової освіти, за яким навчатимуть дітей з 1 вересня 2018 року

Затверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні КМУ сьогодні, 21 лютого 2018 року.

Кабмін затвердив Держстандарт початкової освіти, за яким навчатимуть дітей з 1 вересня 2018 року

Як повідомляє Цензор.НЕТ, відповідне рішення ухвалили сьогодні на засіданні КМУ.

"Саме в цьому документі закладено ключові елементи - вимоги до обов'язкових результатів навчання і компетенцій претендентів освіти - визначають зміст освіти в початковій школі. Саме тут закладено, що саме дитина повинна знати, вміти, розуміти після завершення чотирьох перших класів", - розповіла Лілія Гриневич , міністр освіти і науки.

Вона пояснила, що робота над стандартом тривала 2 роки. При цьому був використаний досвід 7 країн - Фінляндії, Сингапуру, Ірландії, Шотландії, Франції, Канади та Польщі.

Міністр зазначила, що разом зі стандартом приймаються 4 базові навчальні плани. Зокрема, в них закладено збільшення обсягу вивчення української мови в школах національних меншин.

"Також дуже важливо розуміти послідовність державних стандартів. За Держстандартом початкової освіти першокласники почнуть вчитися з 1 вересня 2018 року. Стандарт базової школи має стартувати з 1 вересня 2022 року, а стандарт старшої школи - з 1 вересня 2027", - нагадала міністр.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики