Цензор.НЕТ

22.02.18 22:31

Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр із оборотом близько 270 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м.Києві викрили конвертаційний центр, який працював на території Одеської області та м.Київ.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ДФС .

В межах розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 та ч.2 ст.205 КК України встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї діяльності зловмисники зареєстрували і придбали корпоративні права низки транзитних і фіктивних підприємств, на рахунку яких підприємства реального сектора економіки переважно з Києва та м.Одеси перераховували кошти нібито за придбані товари (роботи, послуги). Надалі гроші знімалися готівкою і, разом із підробленими первинними документами, передавалися службовим особам підприємств реального сектора економіки (за винятком 10-12%, які були "винагородою" цієї групи осіб за надання незаконних послуг).

Загальний оборот конвертаційного центру становив близько 270 млн грн.

На підставі постанов суду проведено 12 обшуків в офісних приміщеннях, за місцем проживання фігурантів та в їхніх автомобілях, за результатами яких вилучено готівкою долари США і євро в еквіваленті понад 3 млн гривень, банківські картки, печатки фіктивних підприємств, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, електронні носії інформації, фінансово-бухгалтерську документацію і чорнові записи, що свідчать про протиправну діяльність.

Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр із оборотом близько 270 млн грн 01


Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр із оборотом близько 270 млн грн 02
Податкова міліція ліквідувала в Києві конвертцентр із оборотом близько 270 млн грн 03

Досудебное расследование продолжается.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики