Цензор.НЕТ

23.02.18 20:17

ЗСУ цього року отримають танки "Оплот" і новітні ПТРК "Стугна" і "Корсар", - Муженко

Протитанкові ракетні комплекси "Стугна" і "Корсар" українського виробництва і танки "Оплот" підвищать обороноздатність Збройних сил України цього року.

ЗСУ цього року отримають танки "Оплот" і новітні ПТРК "Стугна" і "Корсар", - Муженко

Про це повідомив Радіо Свобода начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передає Цензор.НЕТ.

"Танки "Оплот" взято на озброєння. Ми очікували наприкінці минулого року - на початку 2018 року отримання таких танків, але, виходячи з певних технічних причин, точніше, можливостей нашої оборонної промисловості, ми припускаємо, що такі танки отримаємо до кінця 2018 року" , - сказав Віктор Муженко.

Говорячи про протитанкові системи начальник Генштабу пояснив, що "в основі це будуть засоби вітчизняного виробництва", йдеться про протитанкові комплекси "Стугна", "Корсар", які вже випробувані ЗСУ.

"Це сучасне і потужне озброєння. Вже визначено, які підрозділи яким комплексом мають бути оснащені. І вже до кінця цього року ми суттєво підвищимо свою протитанкову оборону", - зазначив Муженко.

Відповідаючи на запитання кореспондента про американські ПТРК "Джавелін", Віктор Муженко сказав, що надання США Україні цих протитанкових ракетних комплексів "по-перше, підніме психологічну стійкість особового складу, а по-друге, досить серйозно оснастить підрозділи".

"Хоча наші комплекси - і "Корсар" і "Стугна"- трохи відрізняються (від "Джавелінів ". - Ред.) принципами застосування, принципами наведення, але вони мають велику дальність ураження і великі потужності. Але вони не виключають одні одних, вони можуть тільки одні одних доповнювати", - зазначив Муженко.

Він також запевнив, що Збройні Сили України отримують "широкий діапазон озброєння і військової техніки. Йдеться як про нові зразки озброєння та військової техніки, так і про модернізовані й відновлені".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики