Цензор.НЕТ

23.02.18 21:50

У ЗСУ створено систему надання психологічної допомоги та реабілітації, - Міноборони

У Збройних Силах України створено систему надання психологічної допомоги та реабілітації військовослужбовцям.

У ЗСУ створено систему надання психологічної допомоги та реабілітації, - Міноборони

Про це сьогодні, 23 лютого, повідомив начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Олег Грунтковський, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу  Міністерства оборони.

"Система надання психологічної допомоги та реабілітації діє як у районі виконання бойових завдань військовими частинами, так і в районах відновлення боєздатності або пунктах постійної дислокації", - зазначив генерал.

Заходи превентивної реабілітації та психокорекції здійснюються силами офіцерів-психологів, позаштатними групами психологічної підтримки, високомобільними групами внутрішньої комунікації, громадськими організаціями психологів-волонтерів, з якими укладено відповідні меморандуми про співпрацю.

За рекомендацією штатних психологів, представників позаштатних спеціалізованих груп або фахівців медичної служби військовослужбовці, у яких виявлено ознаки бойової психічної травми, направляються в установленому порядку до медичних установ, центрів медико-психологічної реабілітації Міністерства оборони України та цивільних установ, з якими Державною службою у справах ветеранів війни й учасників АТО укладаються угоди про надання послуг із психологічної реабілітації.

"У військах, які виконують завдання в районах проведення бойових дій і в районах відновлення боєздатності організовано роботу високомобільних груп внутрішніх комунікацій, до складу яких входить військовий або цивільний психолог, фахівець із соціально-правових питань і капелан", - розповів Грунтковський.

Основне завдання груп - психологічна і релігійна підтримка особового складу, інформаційна робота.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики