Цензор.НЕТ

23.02.18 20:39

Україна направила ноту МЗС РФ про наслідки виборів президента Росії в окупованому Криму, - Клімкін

Міністерство закордонних справ України направило Міністерству закордонних справ Росії ноту, в якій підкреслило неможливість організації виборів президента Росії в диппредставництві цієї країни на території України в разі проведення цих виборів на території окупованого Криму.

Україна направила ноту МЗС РФ про наслідки виборів президента Росії в окупованому Криму, - Клімкін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці в Twitter.

"Надіслали ноту МЗС РФ: 1. Рішучий протест проти виборів президента РФ на території окупованого Криму. 2. Застерегли від спроб організувати вибори на території окупованого Донбасу. 3. Наголосили, що не може бути жодних виборів у диппредставництві РФ на території України без повного виконання перших двох умов", - написав він.

При цьому Клімкін додав, що українська сторона працюватиме над тим, щоб всі причетні до організації виборів президента РФ у Криму потрапили під санкції.

"Працюватимемо над тим, щоб всі причетні до виборів президента РФ на території окупованого Криму потрапили під відповідні санкції", - написав Клімкін.

Напередодні Прокуратура АРК закликала кримчан не брати участь в організації виборів президента сусідньої Росії в анексованому Криму. За інформацією відомства, такі дії можуть спричинити за собою кримінальну відповідальність, відповідно до законодавства України.

Вибори президента Росії призначені на 18 березня 2018 року - річницю російської анексії Криму. Відповідний закон, який передбачає перенесення дати виборів, схвалили Державна дума і Рада Федерації Росії і підписав російський президент Володимир Путін. Першим для участі в них зареєструвався лідер ЛДПР Володимир Жириновський, після нього було висунуто кандидата від КПРФ Павла Грудініна. Обидва були звільнені від збору підписів як представники парламентських партій.

Центральна виборча комісія України 6 лютого зареєструвала кандидатом чинного президента Росії Володимира Путіна. Посвідчення кандидатів 7 лютого також видали Сергію Бабуріну, який балотується від "Російського загальнонародного союзу", представнику "Партії Роста" Борису Титову і висуванцю від партії "Яблуко" Григорію Явлінському. Останніми були зареєстровані Ксенія Собчак від партії "Громадянська ініціатива" і Максим Сурайкін від "Комуністів Росії".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики