Цензор.НЕТ

25.02.18 19:58

Потрібно захищати права людини в Криму, і в Ради Європи є всі можливості вплинути на РФ, - Кулеба. ВIДЕО

Представництво України постійно порушує питання щодо Криму, "щоб Рада Європи не просто говорила про це, а робила конкретні речі".

Потрібно захищати права людини в Криму, і в Ради Європи є всі можливості вплинути на РФ, - Кулеба. ВIДЕО

Про це, як повідомляє Цензор.НЕТ, заявив постійний представник України при Раді Європи, посол Дмитро Кулеба в ефірі "112 Україна".

"Питання Криму віднесено зараз до стратегічної перспективи. Донбас - це тактична перспектива, а Крим - стратегічна. Ініціатива щодо порушення кримського питання завжди виходить від України. Умовно кажучи, якби ми це питання не порушували, то його б і не обговорювали. Ми не дозволяємо нікому заспокоїтися, забути про це і постійно виступаємо з ініціативами, щоб Рада Європи не просто говорила про це, а робила конкретні речі. Оскільки до того моменту, коли відбудеться деоккупація, треба захищати права людини в Криму. Це фундаментальне питання. І в Ради Європи є всі можливості, аби змушувати Росію припиняти репресії, відновлювати Меджліс", - сказав Кулеба.

Серед можливостей він назвав політичний тиск, переговори і "політичну гру", в якій "Росії теж щось потрібно". "Насправді, у Росії теж є свої інтереси. І саме в цьому полягає суть дипломатії, щоб пов'язувати інтереси", - заявив постпред України при РЄ. Кулеба зазначив, що, насамперед, РФ потребує підтвердження легітимності з боку Ради Європи.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики