Цензор.НЕТ

26.02.18 17:07

Апеляцію українського активіста Балуха окупаційний суд розгляне 14 березня

У підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд передано ще одну кримінальну справу стосовно Володимира Балуха.

Апеляцію українського активіста Балуха окупаційний суд розгляне 14 березня

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо.

Володимира Балуха звинувачують у злочині за статтею 321 КК РФ "Дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства". Справу розгляне суддя Тетяна Пиркало, яка 5 лютого 2016 року винесла перший обвинувальний вирок українському активісту. Дату судового засідання поки не призначено.

Апеляцію на попередній вирок підконтрольного Кремлю Роздольненського суду Криму розглянуть о 15:00 14 березня. Прізвище судді, який розглядатиме апеляційну скаргу, поки не відоме.

Нагадаємо, ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі його будинку 90 патронів і кілька тротилових шашок. Захист Балуха і правозахисники вважають, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію - через прапор України, який був на подвір'ї його будинку.

Підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд 16 січня засудив українського активіста Володимира Балуха, обвинуваченого в зберіганні боєприпасів, до трьох років і семи місяців колонії-поселення, штрафу в розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (близько 4,6 тис. грн) і взяв його під варту під час засідання.

В ході розгляду справи, Балух не раз скаржився на стан здоров'я, в зал суду викликали "швидку". Міністерство закордонних справ України вимагало від Росії допустити лікарів до українського активіста.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики