Цензор.НЕТ

27.02.18 11:42

Україна рішуче засуджує такі неприпустимі провокації, - МЗС про підпал офісу закарпатської спілки угорців в Ужгороді

Міністерство закордонних справ України засуджує підпал офісу організації закарпатських угорців в Ужгороді та сподівається на оперативне розслідування цього інциденту.

"Ми рішуче засуджуємо такі кричущі провокації, як напад на приміщення нацменшин. Також ми обговорюємо використання теми нацменшин як засобу розпалювання ненависті та ворожнечі", - заявила агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца, передає Цензор.НЕТ.

При цьому вона наголосила: "Ми протидіятимемо будь-яким спробам розпалювання національної ворожнечі - як зовнішнім, так і в Україні".

М.Беца зазначила, що правоохоронні органи відреагували на інцидент дуже оперативно.

"Ми сподіваємося на оперативне розслідування і на те, що винних буде покарано", - сказала вона.

У свою чергу, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив: "Рішуче засуджую чергову провокацію в Ужгороді проти приміщення угорської меншини. Системність і схожість дій провокаторів свідчить про замовний зовнішній слід. Ми не залишимо наших угорців в поодинці! Разом будемо протидіяти спробам дестабілізації Закарпаття! "

У МЗС України також підкреслили, що правоохоронні органи вже почали розслідування. "Правоохоронні органи вже почали розслідування і будуть вживати всіх необхідних заходів для оперативного розкриття цього злочину. Досконалий раніше акт вандалізму проти цього ж приміщення було оперативно розкрито правоохоронцями. Розслідування довело іноземний слід нападу, який був здійснений членами однієї зі східноєвропейських радикальних організацій, підтримуваної російським агресором ", - йдеться в оприлюдненій у вівторок заяві МЗС України.

Раніше стало відомо, що вночі горіла будівля закарпатської спілки угорців в Ужгороді: перевіряється версія про підпал.

Нагадаємо, 4 лютого вночі в Ужгороді в будівлю закарпатської спілки угорців невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю. "Якими б не були емоції, але "коктейлі Молотова"цієї ночі в будівлю Спілки угорців в Ужгороді - це ганебний шлях. Засуджую такі дії", - заявив голова МЗС Павло Клімкін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики