Цензор.НЕТ

28.02.18 13:22

Правовий комітет рекомендував Раді ухвалити в першому читанні президентський законопроект про Антикорупційний суд. ВIДЕО

Комітет з питань правової політики і правосуддя Верховної Ради рекомендував депутатам ухвалити за основу і проголосувати в першому читанні президентський законопроект про Антикорупційний суд.

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, про це повідомив перший заступник голови комітету (фракція "Народний фронт") Леонід Ємець.

За його словами, це гарна новина, тому що для того, "щоб перейти від боротьби з корупцією до її викорінення нам необхідний Антикорупційний суд, який працює".

Пізніше про це рішення комітету повідомив і спікер парламенту Андрій Парубій.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд розкритикував законопроект про Вищий антикорупційний суд (ВАС) №7440, внесений до парламенту Порошенком. Позицією Банкової з цього питання незадоволені також і в Євросоюзі. Антикорупційний суд має бути інтегрований у судову систему України, крім того, повинні бути реформовані українські суди на всіх рівнях, підкреслював голова Європейської комісії за демократію через право (Венеціанської комісії) Джанні Букіккіо.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики